Ballina Etiketimet Talat xhaferri

Etiketim: talat xhaferri

Azizi: Eprorët ushtarak të ish-Jugosllavisë si etnitet paraqiteshin si Jugosllavë, do...

Një nga themeluesit dhe funksionar i lartë i Lëvizjes BESA, Adnan Azizi, me një shkrim të tij të fundit bën një kthim pas në...

Xhaferi flet sërish në gjuhën shqipe, ja çfarë i thotë Dimovskit

Gjatë seancës së sotme ku pritet formimi i qeverisë së re, kreu i Kuvendit Talat Xhaferi, ka folur sërish në gjuhën shqipe. Por, një gjë...