Ballina Etiketimet Tarcullovski

Etiketim: tarcullovski

Tarçullovski kundër “BESËS”: Do të më shihni edhe shumë, do të...

I dënuari nga Gjykata Ndërkombëtare e Hagës, për krime lufte, tani deputet i VMRO-DPMNE-së, Johan Tarçullovski, dje ka reaguar ndaj kerkeses se Levizjes Besa...

Lubotenasit mallkojnë BDI-në për ndihmën që ia ka dhënë Tarçullovskit (VIDEO)

Zemërim, lot, nervozizëm dhe mallkim nga Banorët e Lubotenit pas riaktualizimit të lajmit se Qeveria ka ndarë afro 10 milionë euro për mbrojtjen e...