Ballina Etiketimet Te ndotur

Etiketim: te ndotur

Shkupi dhe Kumanova me ajër më të ndotur në Maqedoni

Në Shkup niveli i ajrit të ndotur është i përmasave më të mëdha, më posht e keni listën se në cilin qytet është ajri...

Lajmet e fundit