Ballina Etiketimet Te prekurit nga permbytjet

Etiketim: te prekurit nga permbytjet

Të prekurit nga vërshimet edhe 60 ditë mund të qëndrojnë në...

Rreth 190 persona nga rajonet e vërshuara të cilët janë vendosur në konviktin për nxënës të shkollave të mesme dhe studentë “Tome Stefanovski­Seniq” dhe...

Lajmet e fundit