Ballina Etiketimet Telekom arena

Etiketim: telekom arena

Stadiumi ”Filipi i Dytë” do të quhet “Telekom Arena”

Telekomi i Maqedonisë ka nënshkruar marrëveshje me Shoqërinë aksionare për ndërtim dhe drejtim me hapësirat publike që ky objekt të merr emrin ”Telekom Arena”,...

Lajmet e fundit