Ballina Etiketimet Teritorial

Etiketim: teritorial

Erdoğan: “Pavarësia dhe integriteti territorial i Kosovës janë të padiskutueshme”

Presidenti i Turqisë Recep Recep Tayyip deklaroi se “Pavarësia, integriteti territorial dhe sovraniteti i Kosovës janë të padiskutueshme”, raporton Anadolu Agency (AA). Presidenti Erdoğan dhe...