Ballina Etiketimet Terorist

Etiketim: terorist

Dëshmitari rrëfën ferrin e Stambollit: U shtira si i vdekur 20...

Francois al-Asmar, i diplomuar për gazetari radiofonike dhe televizive, ashtu si shumica e 39 njerëzve të vrarë naten e Vitit të Ri në “Reina”,ishte...

Thaçi: “Kushdo që është terrorist në Turqi, edhe për Kosovën është...

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, tha se “Dhuna asnjëherë nuk mund të zavendësojë vullnetin e popullit. Kushdo që është terrorist në Turqi, edhe për...

Lajmet e fundit