Ballina Etiketimet Thike

Etiketim: thike

Obama goditi Izraelin me thikë pas shpine

Ndërkohë që të gjithë festonin Krishtlindjet duke u munduar të sjellin sadopak gëzim në botë, Presidenti Obama i nguli thikën pas shpine Izraelit. Shtetet...

Tre adoleshentë janë sulmuar në Jahja Pashë në Shkup

Tre adoleshentë të moshës prej 16 dhe 17 vjeçare dje janë sulmuar në rrugën “Cvetan Dimov”, në Jahja Pashë, në Shkup. Siç informoi sot MPB-ja,...

Berat, thikë në fyt gruas për tradhti, flet vëllai i autorit:...

Autori i krimit në familje, Ruzhdi Luzi, kishte një kredi të pashlyer. Familjarët e tij treguan dje se vështirësitë ekonomike e kishin bërë me depresion,...

Sherr mes nxënësve, plagoset me thikë 15 vjeçari

Një konflikt me thika ka ndodhur mesditën e sotme tek rruga “Bardhyl” në Tiranë, ndërsa një adoleshent ka mbetur i plagosur. Burime nga policia thanë...

Lajmet e fundit