Ballina Etiketimet Tika

Etiketim: tika

Izraeli arreston përfaqësuesin e TIKA-s në Gaza

Forcat izraelite të sigurisë kanë arrestuar përfaqësuesin e Agjencisë Turke për Bashkëpunim Ndërkombëtar dhe Koordinim (TIKA) Muhammad Murtec për Gaza-n, raporton Anadolu Agency (AA). Shtetasi...

TIKA, investim prej 2 milionë euro në shëndetësinë e Kosovës

Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) sot filloi punimet për Projektin e renovimit dhe furnizimit me pajisje në kuadër të instalimit të Njësisë...

TIKA do të bëjë restaurimin e tre xhamive të periudhës osmane...

Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) do të bëjë restaurimin dhe planifikimin hapësinor të tre xhamive të periudhës osmane në Shkup, raporton Anadolu...

Lajmet e fundit