Ballina Etiketimet Tmeresisht

Etiketim: tmeresisht

Bruksel: “Takim tmerrësisht i keq”

Raundi i fundit i dialogut mes delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë dështoi në tërësi. Atmosfera përshkruhet si shumë e keqe. Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë...

Lajmet e fundit