Ballina Etiketimet Turk

Etiketim: turk

Shikojeni çfarë bëri atentatori turk pas vrasjes së ambasadorit rus (VIDEO)

Në rrjetet sociale është shfaqur një video, ku shihet se si vrasësi i ambasadorit rus në Turqi ishte sjellë pas vrasjes. Videoja e filmuar nga...

Pakt ruso-turk për Sirinë?

Po afrohen Rusia e Turqia për një strategji të përbashkët për Lindjen e Afërt? Të dyja ndërmjetësuan në Alepo, tani krerët e dy shteteve...

Esat Pasha: Jam gjeneral turk, kam bërë zijafet me serbët në...

Për të janë botuar disa libra dhe studime, por gjithnjë ishte i vendosur ose si patriot i kulluar ose si emblemë e tradhtisë. Ilir...

Lajmet e fundit