Ballina Etiketimet Udhetimi

Etiketim: udhetimi

Nga viti 2026 fillojnë pushimet në Hënë; Ja sa kushton udhëtimi

Ndonëse mund të tingëllojë e çuditshme, sipërmarrësi Naveen Jain dhe kompania e tij thonë se nga viti 2026 do të fillojnë udhëtimet në hënë. “Moon...

Lajmet e fundit