Ballina Etiketimet Urime per kurban bajram sms

Etiketim: urime per kurban bajram sms

InfoShqip ju uron festën e Kurban Bajramit

Urime dhe për shumë vite festa e Kurban Bajramit, qofshin të pranuara dhe të shpërblyera të gjitha veprat e mira, lutjet dhe sakrificat e...