Ballina Etiketimet Urimet per bajram te madh

Etiketim: urimet per bajram te madh

InfoShqip ju uron festën e Kurban Bajramit

Urime dhe për shumë vite festa e Kurban Bajramit, qofshin të pranuara dhe të shpërblyera të gjitha veprat e mira, lutjet dhe sakrificat e...

Lajmet e fundit