Ballina Etiketimet Veprime

Etiketim: veprime

Zeka: Nuk ka rëndësi asnjë deklaratë e Zaevit, po veprimet e...

Gazetari i njohur nga Kosova, Milaim Zeka, ka bërë një reagim të tijin në rrjetet sociale mbi debatet e fundit që ka shkaktuar deklarata...

BDI, Ahmeti: Veprimet e ngutshme mund të jenë fatale; LSDM, Shilegov:...

Nga kjo parti nuk zbulojnë detaje se deri ku kanë vajtur konsultat brendapartiake dhe kur pritet të mblidhet kryesia qendrore për të shpalosur vendimin...

Maqedoni: Nëse i bëni këto veprime gjatë zgjedhjeve, do të dënoheni...

Dënime të larta me para dhe burg parashihet për rastet e shkeljeve të rregullave të procesit zgjedhor të 11 dhjetorit të këtij viti, njofton...

Lajmet e fundit