Zeka: Nuk ka rëndësi asnjë deklaratë e Zaevit, po veprimet e tij (FOTO)

Gazetari i njohur nga Kosova, Milaim Zeka, ka bërë një reagim të tijin në rrjetet sociale mbi debatet e fundit që ka shkaktuar deklarata e liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, shkruan InfoShqip.com

Zeka bën thirje të mos u kushtohet rëndësi deklaratave, por veprimeve të tij, se partitë shqiptarë që kanë qenë pjesë e pushtetit deri më sot në Maqedoni gjithmonë kanë gënjyer dhe nuk kanë realizuar të drejtat e premtuara. Më poshtë do e ndiqni të plotë deklaratën e Milaim Zekës./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu