Ballina Etiketimet Vërshimet në Shkup

Etiketim: Vërshimet në Shkup

Hasanbegu dhe fshatrat përreth nën ujë dhe terr, uji mbi 2...

Hasanbegu dhe vendbanimet përreth Shkupit po vazhdojnë të përjetojnë tmerrin, por ndërkohë , po vazhdon evakuimi nga zonat më kritike, apo shtëpitë ku niveli...

Një person humb jetën në Hasanbeg, dyshohet edhe për të tjerë...

Përmbytjet morën edhe viktimën e parë në Hasanbeg, mëson TV Shenja, por ende nuk ka prononcim nga MPB-ja. Gjithashtu flitet edhe për Para pak...

Përmbyten Hasanbegu dhe Haraçina, evakuohen banorët e Hasanbegut

Përveç lagjeve të Çairit, shiu i rrëmbyeshëm ka shkaktuar vërshime edhe në disa fshatra të Shkupit. Në fshatin Haraçinë për shkak të shpërthimit të...

Lajmet e fundit