Ballina Etiketimet Vete

Etiketim: vete

Zaev: Nëse Gruevski frikësohet vetë, le të vijë me Mijallkovin në...

Opozita maqedonase sonte kishte takim me qytetarët në kryeqytet, gjegjësisht në Komunën e Gjorçe Petrovit dhe Komunën e Karposhit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga Gjorçe Petrov,...

Lajmet e fundit