Ballina Etiketimet Viti 2016

Etiketim: viti 2016

Mogerini: 2016 vit i mbarë për Ballkanin. Por nuk përmend Maqedoninë

Në një rikujtim të ndodhive kryesore të vitit që lamë pas, përfaqësuesja e Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme, Federika Mogerini, i ka kushtuar...

Këta futbollistë kanë bërë më shumë asistime gjatë vitit 2016 në...

Luis Suarez është futbollisti që ka asistuar më shumë gjatë gjithë vitit kalendarik 2016. Mund t’iu duket si befasi, por është e vërtetë që sulmues...

Top 10 yjet më të ndjekura në Instagram në vitin 2016

Në vitin 2016 një prej trendeve më të mëdha mbeti Instagrami. Rrjeti social që ka pësuar evoluim gjatë këtij viti pritet të kalojë nëpër fazë...

Veturat më të kërkuara në Google gjatë vitit 2016 (FOTO)

Ueb-faqja më e popullarizuar për kërkime të ndryshme, ka publikuar listën e dhjetë veturave që janë kërkuar më së shumti gjatë vitit që po...

Viti i Cristiano Ronaldos (FOTO)

Vitit 2016 ishte i Cristiano Ronaldos Ky pa dyshim ishte viti i yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldos. Ai ka fituar Evropianin me Portugalinë dhe...

Lajmet e fundit