Ballina Etiketimet Viti i ardheshem

Etiketim: viti i ardheshem

Buxheti për kulturë në vitin 2017 më i madh për 15,4%

Buxheti për vitin 2017 i Ministrisë së Kulturës është 4.085.279.000 denarë dhe në krahasim me vitin 2016 është më i madh për 546.198.000 denarë...

Lajmet e fundit