Ballina Etiketimet Vjen

Etiketim: vjen

Vjenë ‘goditja’ e radhës e SHBA-ve për Ivanovin

Përfaqësuesja e SHBA-ve në këshillin e përhershëm të OSBE-së, Kejt Brns sot deklaroi se SHBA-të edhe mëtutje janë të shqetësuara për situatën në Maqedoi...

Ali Ahmeti sot vjen në Kumanovë

Bashkimi Demokratik për Integrim dhe lideri Ali Ahmeti do të zhvillojnë një sere takimesh në komunën e Çairit, kurse gjatë ditës do të takohet...

Lajmet e fundit