Ballina Etiketimet Votimet ne diaspore

Etiketim: votimet ne diaspore

BDI pasi i fshiu nga lista zgjedhore, kërkon votën e Diasporës

Diaspora është e çmuar për çdo shqiptar, por jo dhe për partinë shqiptare në pushtet, ku veç fjalëve kurrënjëherë nuk ka mundur të bëjë...

Lajmet e fundit