Ballina Etiketimet Votoi

Etiketim: votoi

Edi Rama dhe bashkëshortja votuan, por ja detaji që nuk ju...

Kryeministri Edi Rama ka votuar në ambientet e shkollës në Surrel. I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda, disa nga banorët e kanë pritur...

KSHZ-ja po shqyrton ankesën e 8 të BESËS: Dëshmoi Fatime Sulejmani,...

Sonte në KSZH përsëri është kthyer në shqyrtim ankesa e tetë e Lëvizjes BESA. Janë dëgjuar edhe katër anëtarët e KZZ nga Gostivari, dhe votuesja...

Haraçinasit rrëfejnë pse e votuan LSDM-në (VIDEO)

“Vota për partinë opozitare maqedonase ishte një ndëshkim për partitë shqiptare sepse nuk kanë punuar për këtë vend. Këtë na e thotë, Abdullah Demiri...

Lajmet e fundit