Ballina Etiketimet Votuan

Etiketim: votuan

Bazat më të fuqishme të UÇK-së votuan Zaevin, kështu shkruajnë mediat...

Votat shqipëtare të cilat Zaev i morri në keto zgjedhje dhe u rendit i dyti pas Ali Ahmetit vinë nga qyetet dhe fshatrat të...

Skandaloze, CIVIL: Votuan të vdekur, ndërsa s’ju mundësua të gjallëve (VIDEO)

Të gjitha ankesat deri te KSHZ-ja duhet të shqyrtohen me kujdes dhe për to duhet të vendoset në mënyrë konzistente, konsiderojnë nga Asociacioni qytetar...