Ballina Etiketimet Xhaferi

Etiketim: xhaferi

Xhaferi nesër në Rigë, merr pjesë në Forumin Parlamentar të Sigurisë

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi, me ftesë të kongresmenit amerikan Robert Pitinxher dhe Parlamentit të Republikës së Letonisë, nesër do...

Xhaferi nga Brukseli për mediat serbe: Ja pse e mbaj flamurin...

Kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi ka sqaruar për mediat serbe dhe maqedonase pse flamuri shqiptar gjendet në zyrën e tij. Ai...

Veljanoski nuk ia jep Xhaferit vulat e Parlamentit (VIDEO)

Kryetari i ri i Kuvendit, Talat Xhaferi, punën e tij do ta kryejë nga kabineti i tij deri sa të bëhet dorëzimi zyrtar, transmeton...