Ballina Etiketimet Ylber pilku

Etiketim: ylber pilku

Mësohet kush do jetë njëri nga kandidatët për kreun e Dibrës...

Zgjedhjet lokale afrojnë dhe kalkulimet për emrat kandidues vecse kanë filluar, ndërkaq, në Dibër një kandidaturë jashtë skenës politike pritet ti bashkangjitet garrës për...

Lajmet e fundit