Ballina Etiketimet Zevendes ministri

Etiketim: zevendes ministri

Zëvendëskryeministri-gazetares: A e dinë të shtëpisë se je prostitutë? (VIDEO)

Nuk kanë të ndalur problemet për gazetarët në Maqedoni dhe gafet e zëvëndëskryeministrit të Maqedonisë për çështje ekonomike, Vlladimir Peshevski, i cili cak të...

Zëvendësministri i VMRO-së, Spasov shkakton aksident dhe ikë nga vendi i...

Zëvendës ministri plotësues për Punë dhe Politikë Sociale, Dime Spasov, në orët e vona të natës ka shkaktuar një aksident në komunikacion në lagjen...

Lajmet e fundit