Ballina Etiketimet Zona 6 zgjedhore

Etiketim: zona 6 zgjedhore

Vazhdon heshtja për Njësinë 6 zgjedhore

Nënkryetari i Parlamentit, Rafis Aliti, kritikon VMROnë se punon kundër barazisë së votës dhe në këtë rast përkrahet nga LSDM vetëm e vetëm që...

Lajmet e fundit