Taravari ka një informacion për BDI-në, ja për çka bëhet fjalë

Arben Taravari ka reaguar kundër kritikave të fundit drejtuar koalicionit VLEN rreth resoreve që do marrin, transmeton InfoShqip.

“Është interesante se si BDI-ja dhe mediat e saj akuzojnë Qeverinë e re se nuk ka mbajtur premtimet…

Kam një informacion të thjeshtë për ta:

Ende nuk jemi mandatuar, ne nuk mund të realizojmë pa filluar punën, ato që BDIja për 22 vjet nuk i bëri dot”, ka shkruar Taravari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu