Taravari me deputetët e Vetëvendosje: Ndryshimi VLEN!

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari është shfaqur me deputetët e Vetëvendosjes dhe përfaqësues tjerë të lëvizjes.

“Ndryshimi VLEN!*, ka shkruar Taravari.

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu