Taravari për Bejtën: A ka më turp që dhëndri të mos lëshohet në dasmë?

Kryetari i Gostivarit, Arben Taravari edhe sonte në ClickPlus ka deklaruar se ai nuk garoi me Nevzat Bejtën, kandidatin e BDI-së për të parin e Gostivarit, por kundër liderit të tij, Ali Ahmeti.

Ai tha se “Bejta nuk lejohej as të jepte deklarata në media, dilte mbante konferenca dhe atë duke lexuar në letër. Më pas bëhej cirk në rrjete sociale”.

“A ka ma mbare (turp) se kjo kur ju dhëndrin nuk e lëshoni në dasmë. Bejtës kështu ia bënë”, tha Taravari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu