Taravari tregon se si do te punohet ne qeverinë e re

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari, thotë se qeveria e re do të punoj me përkushtim dhe se nuk do të bëj dallime në bazë të bindjeve politike.

“Ky është një mesazh shumë i rëndësishëm që dua të ndaj me ju:

Në Qeverinë e re ne nuk do të punojmë asnjë minutë për t’u hakmarrë ndaj atyre që nuk na kanë votuar! Ne do të punojmë përkushtim që çdokush e sidomos shqiptar, të jetë i punësuar dhe i kualifikuar pavarësisht bindjes politike!”, ka shkruar Taravari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu