Të llastuar por miliarderë, ja kush janë fëmijët më të pasur në botë

Të lindur nga prindër me karrierë të suksesshme artistike apo pjesë e familjes mbretërore, këto janë fëmijët më të pasur në botë.

Lista e Top 5 nis me North West, e bija e Kim Kardashian dhe Kanye West; për të kryesuar nga Princesha Charlotte me një pasuri prej 5 miliardë dollarësh.

-North West, 10 vjec (375 milionë dollarë)

-Stormi Webster, 5 vjec (410 milionë dollarë)

-Blue Ivy Carter, 11 vjec, (720 milionë dollarë)

-Princi George Alexander Louis, 10 vjec (3, 6 miliardë dollarë)

-Princesha Charolette, 5 vjec (8 miliardë dollarë)


1-(North West)

2-(Stormi Webster)

3-(Blue Ivy Carter)

4-(Princi George Alexander Louis)

5-(Princesha Charolette)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu