Ten Hag flet për CR7: Do flas me Ronaldon para se të flas me ju, është pjesë e planeve të mia

Erik ten Hag është timonieri i ri i United, i cili do të transferojë në “Old Trafford” lojtarët që kërkon t’i ketë nënurdhrat e tij për sezonin e ardhshëm me synimin kthimin e djajve në majën e futbollit.

Një temë e diskutuar është edhe e ardhmja e Cristiano Ronaldos, dhe i pyetur rrethe kësaj çështje, tekniku holandez nuk ka dyshime, teksa tregon qartë se sulmuesi portugez është pjesë e planeve të tij.

Sigurisht. Cristiano mund të na sjellë gola, por do të flas para me Cristinon para se të flas me ju”, shtoi trajneri i ri i Manchester United, skuadër që sezonin e ardhshëm nuk do të luajë në Champions League.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu