Tërmet në Maqedoni të Veriut, epiqendra ishte mes dy qyteteve

Një tërmet është regjistruar në Maqedoni të Veriut. Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në mes të Tetovës dhe Gostivarit dhe magnituda raportohet të ketë qenë 3.4.

Për tërmetin ka njoftuar edhe faqja “EMSC Last Quake”.

Lëkundjet janë ndjerë në 09:11.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu