Tërmkolli, Kurtit: Kështu është kur hyn n’mal pa sakicë, Serbia nuk po bën shaka

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Melihate Tërmkolli ka komentuar shtyrjen e vendimit të Qeverisë në lidhje me reciprocitetin për targat dhe letërnjoftimet serbe.

Tërmkolli thotë se ishte një tërheqje taktike e kryeministrit Albin Kurtit, pasi sipas saj, kështu është kur “hyn n’mal pa sakicë”!”.

“Ishte “tërheqje taktike” e Albin Kurtit! Kështu është kur “hyn n’mal pa sakicë”! Serbia nuk po bën shaka!”, ka shkruar Tërmkolli.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu