“Ti Mamaqi s’ke për tu bërë njeri”, Ermali i replikon mësueses: “F*ck you”,k am 9 kompani dhe 200 punonjës (VIDEO)

Aktori i humorit Ermal Mamaqi së fundmi është kthyer në një person i cili motivon njerëzit të kenë suksese në jetë. Ai publikoi një video ku tregonte se si mësuesja e tij i kishte thënë që nuk do të bëhesh kurrë dikushi në jetë pasi nuk ishte mirë me mësime.

Mamaqi thotë se ajo e kishte gabim pasi ai tashmë ka 200 punëtorë, 9 kompani dhe i mëson njerëzve si të bëjnë sukses, pikërisht duke mos dëgjuar njerëz si zysha. Ai e ka publikuar videon në formë që të motivojë të tjerët që të mos dëgjojnë se çfarë thonë të tjerët.

“Një zysha ime e 8-vjeçares me thoshte ‘Ti Mamaqi nuk ke për tu bërë njeri, s’ke për të bërë asgjë në jetën tënde’. Kam 200 punonjës, kam 9 kompani dhe i mësoj njerëzit që të kenë sukses duke mos dëgjuar njerëzit si ty”- shprehet Mamaqi në video.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu