Tre këngëtaret shqiptare bëhen bashkë për një udhëtim në Turqi, ndajnë pamje nga pushimet

Ndërsa sezoni i koncerteve ka nisur, tre këngëtaret e njohura shqiptare kanë gjetur pak kohë për të kaluar disa ditë të këndshme nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Bëhet fjalë për artistet nga Maqedonia e Veriut, Big Mama, Tuna dhe Adelina Tahiri.

Yjet skenikë kanë udhëtuar drejt Turqisë, nga ku dhe kanë ndarë disa momente nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Nuk përjashtohet mundësia që tre këngëtaret të sjellin një duet, megjithatë siç kuptohet nga pamjet, thjesht po kalojnë disa kohë të gjitha bashkë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu