Tregimi mbi mbretin e ashpër që bënte zullume të shumta (VIDEO)

Ai ishte një mbret i egër dhe bënte zullume të shumta, saqë të gjithë uronin të vdesë, ose dikush ta shkulë e ta largojë nga froni. Por, për habinë e të gjithëve, ndodhi diçka krejt tjetër, e paimagjinueshme nga askush.

Shikoni videon e mëposhtme për ta parë historinë e plotë.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu