Trendit më viral të Tik-Tok në Shqipëri i bashkohen dhe djemtë e kombëtares kuqezi (VIDEO)

Kohë më parë këngëtari dhe kantautori Irkenc Hyka i dhuroi një këngë ditën e ceremonisë së dasmës bashkëshortes së tij Abi Fregjaj.

Kjo këngë kohët e fundit është bërë virale në aplikacionin e argëtimit Tik-Tok.

Pas Ledjon Liços dhe banorëve të larguar të Big Brother, këtë trend e kanë aplikuar dhe tre nga djemtë e Sylvinhos.

Taulant Seferi, Nedi Bajrami dhe Ylber Ramadani janë rikthyer më energjikë se kurrë këtë sezon që pritet të jetë aspak i lehtë për ta.

Nën tingujt e këngës “Lumi une” djemtë ja marin valles.

Ndiqni videon:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu