Trondit NASA / Nëntori do sjellë ditë të errëta

“NASA ka dhënë paralajmërimin se muaji nëntor, nga data 15 deri më 29 nëntor, Toka do të jetë në errësirë totale”, janë këto disa nga thashethemet që po qarkullojnë së fundmi në mediat online.

“Sipas raportit të NASA-s, Venera dhe Jupiteri do të jenë në një paralelizëm të afërt, të ndarë vetëm nga një shkallë”, ka raportuar publikuar faqja e “Dinos Mark”.

NASA e ka mohuar një gjë të tillë, duke thënë se në mbi një milion vite kjo nuk ka ndodhur asnjëherë. /albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu