Trupi i pajet i Liridona Ademaj tashmë pushon në fshatin e saj të lindjes

Pak më parë është rivarrosur trupi i Liridona Ademajt, e cila u vra mizorisht të mërkurën në Prishtinë.

Ajo fillimisht ishte varrosur në fshatin Cërmjan të Gjakovës, mirëpo pasi dyshohet që burri i saj, Naim Murseli, kishte porositur vrasjen e saj, familja e të ndjerës kishte kërkuar që ajo të zhvarroset prej aty dhe të rivarroset në fshatin e saj të lindjes, në Rracaj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu