U ekzekutua nga forcat RENEA, momenti kur efektivët afrohen në derën e shtëpisë dhe i drejtojnë armët 62-vjeçarit në Maliq

Dataje të reja janë zbuluar nga momenti i ekzekutimit të 62-vjeçarit, Ramiz Muçollari, i cili u vra nga forcat RENEA, mëngjesin e sotëm në fshatin Qesarak të Maliqit.

Në pamje duken dy efektivë të forcave RENEA, të cilët janë pozicionuar me armë në dorë në derën e shtëpisë së viktimës, ndërsa në sfond duket rrëmuja nga përleshja me armë mes tyre.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu