U martua para pak muajsh, por ja çfarë kanë bërë sot ‘Hazani’ dhe burri i saj (FOTO)

Deniz Baysal është aktorja shumë e njohur turke që me rolet e saj arriti të jetë e pëlqyer në publikun kombëtar dhe të huaj.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Hazanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ajo me këtë rol u bë shumë e pëlqyer për publikun, meqë luante një ndër rolet kryesore.

E sot, ajo dhe burri I saj kanë shkuar në një pushim dhe nga atje ka postuar fotografi, e që duket edhe më bukur se në serial.

FOTO:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here