U nda nga Arsimi, Ana i bën një pyetje publikisht, që askush nuk e priste

Pasi ndarjes Ana i bën një pyetje publikisht Arsimit. Ana ka thumbuar ish-parterin e saj Arsimin përmes një postimi. Vetëm pak kohë pasi e konfirmuan lidhjen e tyre, dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, ata zbuluan se tahsmë janë ndarë.

Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, tha ish-konkurrentja e ‘Përputhen’.

Ajo së fundmi ka ndarë disa fotografi në Instagram ku shihej me mjaft stil teksa po pozonte për kamerën, por ishte mbishkrimi i fotografive ajo që morri vëmendjen e ndjekësve.

Kur per mua te pyet bota, a te vjen keq qe s’jam e jotja?!”, shkroi Ana si duket drejtuar Arsimit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu