Ukrainasi Usyk mposht sërish Anthony Joshuan, mbetet “mbret” i ringut botëror

Oalexander Usyk nuk mposhtet, bisha ukrainase dominon sërish përballjen e dytë me Anthony Joshua pas 12 raundeve dhe qëndron në majën e botës.

115-113, 113-115 dhe 116-112 ishte rezultati i tre gjytarëve në fund të 12 raundeve që krijuan iluzionin e një suksesit të mundshëm të Joshua.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu