Upss! Egla u rikthye në BBV, Arbana Osmani ironizon keq produksionin: “Kualiteti duke vdekur”

Egla Ceno u rikthye mbrëmjen e djeshme sërish në ekranin e “Top Channel”, në emisionin “Big Brother VIP”.

Pavarësisht se u skualifikua nga gara për bullizëm të vazhdueshëm, Eglës iu dha edhe një tjetër mundësi për të vazhduar garën.

Megjithatë përpos një pjese të madhe të publikut, diçka e tillë duket se nuk i ka pëlqyer as moderatores Arbana Osmani.

Ajo ka bërë një postim në InstaStory, ku edhe pse nuk ka përmendur emra, të gjithëve iu shkoi mendja te “Top Channel” dhe “Big Brother VIP”.

“Kualiteti i televizioneve është duke vdekur“, thuhet në postimin e moderatores.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu