Urime festa e Fitër Bajramit nga Portali InfoShqip

Urime festa e Fitër Bajramit.

InshAllah, Allahu na udhëzon, na fal, na i pranon gjitha lutjet dhe veprat e mira, si dhe na e pranon e agjërimimin e muajit të Ramazanit.

Le të urojmë që kjo ditë e shënuar do të na frymëzojë për forcimin e besimit, respektit ndaj prindërve, të afërmve dhe shoqërisë që na rethon. Urojmë që kjo festë të përcillet jo vetëm me urime të mira, por edhe me vizita tek të afërmit dhe me vepra të mira, sepse kjo ditë është ditë e mëshirës, faljes, mirëkuptimit, mirësisë dhe paqes. /InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu