Vajza e Silvinjos nuk mban dot lotët, çfarë e bëri të qajë në stadium gjatë ndeshjes së Shqipërisë

Emocione të forta nuk kanë përjetuar vetëm shqiptarët, por edhe Tati, vajza e trajnerit të kombëtares shqiptare Silvinjo.

Familja e teknikut brazilian ishte e gjitha e pranishme në tribunën e stadiumit të Hamburgut, duke ndjekur ndeshjen emocionuese dhe Tati nuk ka mbajtur lotët në momente të ndryshme të sfidës.

Ajo shihet teka fshin lotët në fillim dhe në fund të ndeshjes, kur feston bashkë me të ëmën momentin e veçantë kur lojtarët e Shqipërisë po përshëndeteshin me tifozët.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu