Vajza martohet në spital, dy ditë para se i ati të ndërronte jetë (VIDEO)

I ati u diagnostikua me mesothelioma malinjë, vetëm disa ditë përpara martesës së planifikuar të vajzës. Ajo anuloi të gjitha planet që kishte bërë për ceremoninë dhe u martua në dhomën e spitalit të babait të saj.

56-vjeçari ndërroi jetë dy ditë më vonë dhe vajza e tij thotë se dita e dasmës ishte dita më e bukur dhe dita më e trishtuar në jetën e saj.

Një ditë para se babai i saj të mbyllte sytë, ajo dhe bashkëshorti i saj Devin bënë një gjest të madh. “Babai im kishte tre vajza dhe gjithmonë donte një djalë që ta mbante të gjallë mbiemrin. Kështu që kërkuam morëm leje dhe vendosëm që djali im të merrte këtë mbiemër”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu